فروشگاه مرکزی ایسوس

فروشگاه مرکزی ایسوس ارائه دهنده کلیه محصولات اصلی و جانبی این برند پیشرو و محبوب است. متقاضیان خرید هر یک از محصولات ایسوس می توانند پس از مراجعه به فروشگاه مرکزی ایسوس و دریافت مشاوره ها و راهنمایی های تخصصی مورد نیاز نسبت به خرید و تهیه دستگاه و محصول مورد نظر اقدام نمایند. تمامی خدمات و سرویس های ارائه شده در این مرکز بر اساس استانداردهای جهانی این حوزه و با رعایت کلیه اصول و ضوابط مشتری مدارانه می باشند.

کارشناسان فروشگاه مرکزی ایسوس با ارائه تخصصی ترین مشاوره ها، زمینه یک خرید مناسب، اصولی، استاندارد و مقرون به صرفه را فراهم می سازند. دریافت مشاوره های تخصصی و عمومی از کارشناسان حاضر در فروشگاه مرکزی ایسوس سبب می گردد تا خرید صورت گرفته، بالاترین سطح سازگاری و انطباق را با نیازهای خریدار داشته باشد و بر اساس بودجه پیشنهادی، برترین گزینه به شمار آید.

فروشگاه مرکزی ایسوس

مشاوره پیش از فروش محصولات ایسوس

مشاوره پیش از فروش محصولات ایسوس در این مرکز توسط تیمی از زبده ترین کارشناسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار ارائه می گردد. کارشناسان حاضر در این مرکز به دلیل واکاوی و آنالیز تمامی دستگاه های ایسوس بر جزئی ترین ویژگی های محصولات این برند پیشرو مسلط بوده و توانایی آن را دارند تا تخصصی ترین مشاوره ها و راهنمایی های مورد نیاز را در اختیار متقاضیان قرار دهند. بکارگیری مشاوره های ارائه شده از سوی کارشناسان سبب می گردد.

خریداران محترم ضمن تهیه یک کالای مناسب و سازگار با شرایط خویش، برترین انتخاب ممکن را داشته باشد. تلاش همکاران ما در فروشگاه مرکزی ایسوس آن است تا هر خریدار، باکیفیت ترین، بهترین و شایسته ترین خرید ممکن را –با توجه به شرایط و بودجه خویش- تجربه نماید.

فروش انواع محصولات ایسوس

فروش انواع محصولات ایسوس در این مرکز سبب گشته تا مراجعان محترم بتوانند تمامی کالاهای مورد نیاز خویش را با یک بار حضور در فروشگاه مرکزی ایسوس تهیه نمایند. تنوع محصولات ارائه شده در فروشگاه مرکزی ایسوس مراجعان محترم را از پرسه های بی هدف در بازارهای متنوع بی نیاز ساخته و سبب گشته تا خریدارن محترم بتوانند با یکبار مراجعه کالای مورد نیاز خود را خریداری نمایند. برخی از محصولات ارائه شده در فروشگاه مرکزی ایسوس عبارتند از:

  • فروش تبلت ایسوس
  • فروش موبایل ایسوس
  • ارائه کلیه خدمات پس از فروش ایسوس
  • ارائه و فروش کلیه قطعات و لوازم جانبی تمامی دستگاه های ایسوس

فروش قطعات جانبی محصولات ایسوس

فروش قطعات جانبی محصولات ایسوس در این مرکز در راستای برآورده سازی نیاز کاربرانی صورت گرفته است که با بروز اشکال در دستگاه هایشان ناچار به تعویض یک قطعه یا قطعاتی از آن هستند. کاربران مذکور می توانند با حضور در فروشگاه مرکزی ایسوس و مراجعه به پارت قطعات جانبی، نسبت به تهیه و خرید قطعه مورد نظر خود اقدام نمایند.

به علاوه محصولات جانبی دستگاه های ایسوس نظیر کاور، هدفون و مواردی از این دست نیز در این مرکز به فروش می رسد. غالب قطعات و دستگاه های عرضه شده در این مرکز مشمول گارانتی و ضمانت می باشند.

نمایندگی تعمیرات ایسوس و واحدهای تعمیرات

نمایندگی تعمیرات ایسوس عمده تمرکز خود را بر تعمیر و ترمیم دستگاه های پرفروش و پرطرفدار این برند نظیر موبایل، لپ تاپ، آل این وان، پروژکتور، تجهیزات شبکه و … نهاده است. زیرا بخش بزرگی از بازار داخلی کشور در اختیار این دسته از محصولات است و این تولیدات از پرطرفدارترین های کمپانی ایسوس در داخل کشور ‌باشند. نمایندگی تعمیرات ایسوس قادر به تعمیر و بازیابی تمامی دستگاه های ایسوسی است که به هر دلیل دچار افت عملکرد یا خرابی شده‌اند.

مدیریت مرکز تعمیرات ایسوس به‌روزترین تجهیزات تعمیر را در اختیار کارشناسان این مرکز نهاده است تا بهترین خدمات، در مدت زمانی کوتاه و با کمترین هزینه به هموطنان گرامی عرضه گردد. واحدهای تعمیرات ایسوس در بخش زیر معرفی میگردند. خدمات مرتبط با فروش این برند نیز در فروشگاه مرکزی ایسوس انجام می پذیرد.

فیلمبرداری از صفحه تبلت

آموزش فیلمبرداری از صفحه تبلت

آموزش تعویض سوکت شارژ موبایل ایسوس

آموزش تعویض سوکت شارژ موبایل ایسوس

تعمیر سی پی یو موبایل ایسوس

تعمیر سی پی یو موبایل ایسوس

ریکاوری پیام های پاک شده در اندروید

راهکار هایی برای ریکاوری پیام های پاک شده در اندروید

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+